Adaptéry na zber kukurice Diamant - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

Kukuričný  adaptér  Capello Diamant HS

 
Diamant HS – sklopné prevedenie ponúka 6,8,9,10 alebo 12 riadok.
Diamant D – pevné prevedenie ponúka 6,8,10 alebo 12 riadok.
 
Koncept nového Diamantu je prevratný a inovatívny. Ľahký, ale zároveň viac robustný, mechanicky dokonalý, s novým dizajnom – všetky tieto prednosti ponúkajú neprekonateľný prevádzkový štandard a produktivitu. Konštruktéri sa nechali inšpirovať tvarom sklápacieho mechanizmu adaptéra, ktorý pripomína podkovu a preto ho označujú skratkou „HS„  z anglických slov „HORSE SHOE „ .
 
Diamant môže byť agregovaný s každým typom kombajnu a sklon adaptéra môže byť nastavený podľa potrieb klienta.
 
Základná charakteristika adaptérov Capello, ktorá vždy bola súčasťou ich evolúcie je kompaktnosť na ceste: deliče, ktoré umožňujú jednoduché manévrovanie a poskytujú nerušený výhľad z kabíny. K odstráneniu deličov a prekrytí nie je potrebné žiadne náradie, tým je údržba a čistenie adaptéra veľmi jednoduché.             
 
 
Nový rýchlo rotujúci drvič s dvomi čepeľami je ešte výkonnejší a rezanka ešte kratšia. Môže byť vyradený a rotor zablokovaný aby nedošlo ku komplikáciám počas zberu.
 
Špirálové monolitické valce zachytávajú kôrovie pevne a kontinuálne počas zberového procesu: rastlina je unášaná nepretržite bez šance pošmyknutia. Uloženie rotora drviča kôrovia minimalizuje vírenie prachu a tým znižuje  zanášanie filtrov kombajnu.
 
Veľmi vysoká precíznosť rezania sa dosahuje vďaka súčasne sa pohybujúcim česacím doskám, ktoré smerujú riadok na stred vťahovacích valcov. Vťahovaná rastlina smeruje kolmo k zemi až do momentu oddelenia šúľku. Týmto sa predchádza stratám na úrode, znižovaniu nečistôt a zvyšovaniu výkonu kombajnu predovšetkým
v poľahnutých porastoch. Obsluha operatívne môže korigovať medzeru česacích dosiek a tým optimalizovať zberový proces. Diamant ponúka slnečnicový výbavu vysokej kvality.
 
Prevodová skriňa je vyrobená z hliníkovej zliatiny, opracovaná špičkovými technológiami pre maximálnu odolnosť a životnosť. Ozubené prevody s absolútnou presnosťou, načasovaním a pomerom, vyznačujú silnú charakteristiku adaptérov Capello: čistý, nepretržitý a rýchly zber.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adaptéry Capello
0905 728 916