Adaptér na zber slnečnice HELIANTHUS - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

Adaptér na zber slnečnice HELIANTHUS

Slnečnicový adaptér HELIANTHUS pracuje nezávisle na medziriadkovej vzdialenosti porastu, celý pracovný záber je využitý v rozsahu od 40 do 75 cm možného rozostupu riadkov.
 
Pracovnú výšku prihŕňača je možné operatívne meniť hydraulicky priamo z kabíny kombajnu, rovnako aj výšku strniska a to v závislosti od aktuálneho stavu porastu slnečnice.
 
Ako voliteľná výbava sa ponúka prihŕňač s variabilnými otáčkami, ktoré je možné regulovať hydraulicky. Táto prednosť umožňuje jednoducho synchronizovať otáčky prihŕňača s pojazdovou rýchlosťou kombajnu. 
 
Priebežná závitovka je skonštruovaná ako jeden kus v celej dĺžke, bez doplnkových oporných prvkov. Táto prednosť umožňuje hladký tok zberaného materiálu k šikmému dopravníku aj počas najťažších zberových podmienok. Náhon priebežnej závitovky je istený trecou spojkou chrániacou prevodové mechanizmy pred poškodením v prípade, ak by sa do nej dostal napríklad nežiadúci predmet.
 
 
Všetky hriadele sú vyrobené z legovanej ocele s prídavným tepelným spracovaním pre dosiahnutie dlhej životnosti a odolnosti voči opotrebeniu. Člnkové sú vyrobené z kvalitnej oteru vzdornej ocele so špecifickým tvarom znižujúci straty na možné minimum. Capello používa pri lakovaní práškovú technológiu, ktorá podlieha prísnym nárokom ISO noriem.
 
 Model
Pracovný záber
Celková šírka
Hmotnosť
 Helianthus 5700
5,7m
6,3m
1800kg
 Helianthus 7500
7,5m
8,0m
2400kg
 Helianthus 9400
9,4m
9,9m
2800kg
 Helianthus 12000
11,9m
12,4m
3500kg
 
Adaptéry Capello
0905 728 916