Adaptér na priamy zber krmovín SPARTAN - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

Adaptér na priamy zber krmovým SPARTAN

Je navrhnutý na kompletný zber všetkých druhov krmovín, stredných aj veľkých. Priama rezná hlavica SPARTAN vychádza z túžby ponúknuť širšiu škálu zariadení na zber úrody, ktorá uspokojí mnohé potreby moderného farmára.
SPARTAN, ktorý sa narodil, aby sa prispôsobil všetkým druhom krmovín, je k dispozícii v dvoch verziách s rôznou šírkou záberu.
 
 Typ
Šírka záberu (m)
Počet diskov
Počet nožov
Váha (kg)
 SPARTAN 520
5,1
12
24
2860
 SPARTAN 610
6,0
24
28
3100
 
 
 
 
   
Kužeľové profilové povrchy rezacieho kotúča, spolu s rýchlosťou podávacieho závitovkového dopravníka, boli prísne skúmané, aby dodávali krmivo do dopravníka ľahkým a masívnym spôsobom, čo umožňuje pravidelný tok a znižuje potrebnú silu, a to aj pri plodinách, ktoré sú nižšie. Všetky časti závitovky, ktoré podliehajú opotrebeniu, sú vymeniteľné a vyrobené z odolného materiálu.
 
Nože s rýchlou výmenou významne skracujú čas výmeny bez použitia nástrojov. Rezacie kotúče sú vyrobené tak, aby mali pozoruhodnú tesnú blízkosť nožov a poskytovali perfektný rez aj pri stlačenom a vlhkom materiály. Kužeľový profil disku má jedinečný a exkluzívny dizajn na pravidelné a symetrické prenášanie narezaného produktu do podávača závitovky. Kolísavý tanier adaptéra umožňuje kopírovať terén. Spartan je vybavený výškovými senzormi a senzormi na závitovke.
 Vďaka integrovanej prevodovke na všetkých zberačoch je možné jednoduchým radením prevodových stupňov súčasne meniť rýchlosť závitovky a dĺžku rezu.
 
  
 
 
 
 
 
 
Adaptéry Capello
0905 728 916