Postrekovače DAMMANN - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

 

Spoločnosť Herbert DAMMANN GmbH bola založená ako strojárska spoločnosť 15. marca 1979 Herbertom DAMMANNOM. Ako vášnivý farmár sa Herbert Dammann vždy zaujímal o zdokonalenie a prispôsobenie poľnohospodárskej technológie svojim potrebám. Z tejto motivácie vzišiel medzinárodne úspešný HERBERT DAMMANN GmbH.

Dôležitý okamih v histórii spoločnosti nastal v apríli 2006. Kvôli rastúcemu dopytu po DAMMANN strojoch a stále väčších zariadeniach potrebovali viac priestoru. V roku 2006 bol konečne uvedený do prevádzky nový výrobný závod v priemyselnej oblasti Buxtehude-Hedendorf. V závode s rozlohou 10 000 metrov štvorcových sú všetky výrobné procesy optimálne kombinované. Každá výrobná fáza má teraz dostatok priestoru a priestoru na optimálny vývoj. V roku 2014 sa závod rozšíril o ďalších 3 000 m². V spolupráci s Mercedes-Benz boli vyvinuté nosné vozidlá, ktoré roznášajú kvapaliny v kombinácii s vozidlami UNIMOG. Výsledkom sú spoľahlivé vysokovýkonné vozidlá s praktickou ovládateľnosťou.

V prípade vozidiel s vlastným pohonom je spoločnosť DAMMANN považovaná za priekopníka v Nemecku. V roku 1984 spoločnosť skonštruovala prvý samohybný postrekovač v Nemecku na MB-tracs a neskôr na základe UNIMOG. Vďaka tomu si zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky vozidiel a postrekovačov. Ťahané  a samochodné postrekovače DAMMANN sú prispôsobivé a stabilné. Všetky zariadenia je možné meniť širokou škálou kombinovateľných možností. Ponúkajú najvyššiu úroveň robustnosti, stability, spoľahlivosti a dlhej životnosti. Zariadenia zaručujú presné rozdelenie kvapaliny a vysoké pracovné kapacity. Výrobky DAMMANN poskytujú dlhú životnosť a vysoký stupeň hodnotovej stability.