GPS Agro - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom
V súčasnej dobe sa neustále uvažuje nad spôsobmi ako dosiahnuť maximálneho možného zefektívnenia práce poľnohospodárskych strojov. Jednou s najdôležitejších vlastností je využitie pracovného záberu stroja na maximum bez zbytočného prekrývania sa prejazdov strojov pri práci. Na tento účel sa využívajú systémy navádzania a riadenia strojov s vyžitím navigačného systému GPS. Nemenej dôležitým parametrom je aj časové využitie stroja počas pracovnej smeny. Na tento účel dobre poslúži GPS monitorovací systém strojov a vozidiel zo zaznamenávaním polohy, pracovných parametrov a činností strojov.
„GPS Agro“ je obchodnou značkou produktov poskytovaných spoločnosťou FONS, s.r.o. Brno, ČR. Spoločnosť BIOLIFE už niekoľko rokov vystupuje ako zastúpenie pre Slovenskú republiku a prináša klientom riešenia GPS monitoringu strojov a vozidiel tejto značky.
Samostatnou kategóriou produktov sú systémy navádzania, asistovaného a automatizovaného riadenia strojov s využitím systému GPS. V tejto kategórii zákazníkom ponúkame technické riešenia od značiek Trimble a TopCon.