Kontakt - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

 BIOLIFE spol. s r.o.,   Matúškovská cesta 884, 924 01Galanta

 
         
Sekretariát        
         
Andrea Borovszký Asistentka administratívy   +421 (0)31 782 62 84 biolife@biolife.sk
      +421 905 728 916  
Obchodné oddelenie        
         
Ing. Peter Czirák Obchodný riaditeľ   +421 915 451 951 peter.czirak@biolife.sk
         
Ing. Zsolt Rostás Vedúci obchodného oddelenia   +421 905 500 133 zsolt.rostas@biolife.sk
         
Monika Zsille Asistentka obchodného oddelenia   +421 907 816 676 monika.zsille@biolife.sk
         
Pavol Synak Technická podpora   +421 907 816 131 pavol.synak@biolife.sk
         
         
Pavol Gaži Obchodný zástupca   +421 905 011 180 pavol.gazi@biolife.sk
región Stred a Sever  Slovenska      
         
         
Ing.Ivan Kiko Obchodný zástupca   +421 907 712 142 ivan.kiko@biolife.sk
región Stred a Sever Slovenska      
         
         
Bc.Adrian Lichtblau Obchodný zástupca   +421 907 725 019 adrian.lichtblau@biolife.sk
región Juh Slovenska      
         
Mgr.Miroslav Hilko Obchodný zástupca   +421 905 213 573 miroslav.hilko@biolife.sk
región Západ Slovenska      
         
Servis        
         
Bc.Tomáš Adamec Vedúci servisu   +421 907 897 307 tomas.adamec@biolife.sk
        servis@biolife.sk
         
Ildikó Győriová Asistentka servisného strediska v Galante   +421 905 500 322 servis@biolife.sk
         
Ondrej Darnay Vedúci servisného strediska vo Veľkých Dvorníkoch   +421 905 717 798 servisds@biolife.sk

 

 

Sklad náhradných dielov
         
Ing. Andrej Doktorik Vedúci skladu   +421 905 623 980 andrej.doktorik@biolife.sk
      +421 31 782 6861 sklad@biolife.sk
      +421 31 782 6862 FAX
         
Richard Zsille Predaj náhradných dielov   +421 907 725 020 richard.zsille@biolife.sk
        sklad@biolife.sk
         
Tibor Polák Predaj náhradných dielov   +421 31 782 6861 sklad@biolife.sk
      +421 31 782 6862