Kontakt - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

 

BIOLIFE spol. s r.o.,   Matúškovská cesta 884, 924 01Galanta

 
         
Sekretariát        
         

Andrea Borovszký

Asistentka administratívy

 

+421 31 782 6284

  biolife@biolife.sk

      +421 905 728 916  
         
Obchodné oddelenie        
         

Ing. Peter Czirák

Obchodný riaditeľ

 

+421 915 451 951

  peter.czirak@biolife.sk

         
         
Monika Zsille Asistentka obchodného oddelenia   +421 907 816 676   monika.zsille@biolife.sk
         
         
Pavol Synak Technická podpora   +421 907 816 131   pavol.synak@biolife.sk
         
         

Pavol Gaži

Obchodný zástupca

 

+421 905 011 180

  pavol.gazi@biolife.sk

Región

Nitra, Vráble, Zlaté Moravce,

Levice, východné Slovensko

     
         

Ing. Ivan Kiko

Obchodný zástupca

 

+421 907 712 142

  ivan.kiko@biolife.sk

Región

Nitra, Topoľčany, Partizánske,

Prievidza, stredné a severné Slovensko

     
         

Ing. Martin Grell

Obchodný zástupca

 

+421 905 213 573

  martin.grell@biolife.sk

Región

Malacky, Senec, Trnava, Senica,

Nové Mesto n/Váhom

     
         

Ing. Marek Ďurfina

Obchodný zástupca (náhradné diely)

  +421 905 553 033   marek.durfina@biolife.sk
         
         
Servis
         
Ing. Tomáš Adamec Vedúci servisu   +421 907 897 307 tomas.adamec@biolife.sk
        servis@biolife.sk
         
Ildikó Győriová

Asistentka servisného strediska

v Galante

  +421 905 500 322 servis@biolife.sk
         
Ondrej Darnay

Vedúci servisného strediska

vo Veľkých Dvorníkoch

  +421 905 717 798 servisds@biolife.sk

 

Sklad náhradných dielov
         

Ing. Andrej Doktorik

Vedúci skladu

 

+421 905 623 980

andrej.doktorik@biolife.sk

      +421 31 782 6861 sklad@biolife.sk
         

Richard Zsille

Predaj náhradných dielov

 

+421 907 725 020

richard.zsille@biolife.sk

      +421 31 782 6861 sklad@biolife.sk
         

Tibor Polák

Predaj náhradných dielov

 

+421 905 285 313

tibor.polak@biolife.sk

      +421 31 782 6861 sklad@biolife.sk
         
Predajňa KRAMP Predaj náhradných dielov    +421 31 782 6861 kramp@biolife.sk