Lemken Nova 14 - BIOLIFE spol. s r.o.

( skryť )
Uživateľské meno:
Heslo:
20 Rokov na trhu - Pomoc poľnohospodárom

Lemken Nova 14

V Agritechnici 2019 spoločnosť LEMKEN uviedla na trh svoj prvý samohybný postrekovač pod názvom Nova. Tento stroj získal ocenenie „Stroj roka“ v kategórii starostlivosť o plodiny. S priestrannou kabínou, podvozkom s univerzálnymi možnosťami nastavenia a novým automatickým ovládaním ramena, tento samohybný postrekovač s objemom nádrže 4 800 alebo 7 200 litrov a pracovnou šírkou od 24 do 39 metrov spĺňa aj tie najvyššie očakávania, pokiaľ ide o pohodlie a efektívnosť. Osobitná pozornosť sa venovala pohodlnej kabíne, ktorá je nevyhnutná pre dlhú pracovnú dobu. Zvuková izolácia znižuje hluk a stres, aby sa vodiči mohli plne sústrediť na jazdu. Prevádzkovatelia majú vynikajúci výhľad na svoje okolie zo vzduchovo odpruženého sedadla. Všetky ovládacie prvky sú ergonomicky usporiadané v lakťovej opierke.
  • Inovatívny joystick s mnohými voľne priraditeľnými funkčnými tlačidlami je možné nakonfigurovať podľa individuálnych potrieb. Aplikačná technológia je riadená prostredníctvom osvedčeného LEMKEN MegaSpray na termináli CCI 800 alebo CCI 1200. Medzi funkcie patrí riadenie šírky sekcie a aplikačnej dávky, vedenie GPS trasy a správa úloh.
  • Podvozok samohybného postrekovača Nova je vybavený teleskopickými nápravami pre flexibilnú šírku rozchodu od 1,8 do 2,3 metra. Voliteľne je k dispozícii nastavenie šírky hydraulickej dráhy. Nova je možné používať s pneumatikami so šírkou od 300 do 650 milimetrov.
  • Pre veľmi vysoké plodiny je k dispozícii hydraulický zdvíhací systém, ktorý zdvíha podvozok na maximum 1,60 metra.
  • Hliníkový výložník je robustný a ľahký. Adaptívne vyváženie riadenia LEMKEN (ABC) s automatickým a aktívnym navádzaním udržuje rameno v optimálnej polohe a udržuje správnu vzdialenosť od cieľového povrchu. 
  • Induktor má kapacitu 55 litrov a zaisťuje prietok až po hornú hranu bez toho, aby vytvárala rozprašovaciu hmlu.
  • Nádrž na čistú vodu má 660 litrov. 
  • Elektricky regulované vstrekovacie miešadlo s reguláciou úrovne naplnenia udržuje v nádrži rovnomerne homogénnu zmes.

 

Lemken
0905 728 916